07.05.2015 admin
Вітрогенератори використовуються в різних країнах  для отримання енергії з відновлювального джерела – вітру. Інвестори бачать в цьому можливості отримання додаткового доходу, а місцевості, де встановлюються вітропарки, стають на стабільний шлях розвитку.

До технологій використання вітру для виробництва електроенергії ставлять питання, які турбують багатьох мешканців сусідів вітрогенераторів – одне з них про великий шум поблизу вітропарків. 

Представники виробників турбін надають дані про реальний стан с потужністю шумів від роботи таких агрегатів. 

Зокрема, вітрові турбіни переважно встановлюють не ближче  300 м. до найближчої забудови. З такої відстані передавання шуму до мешканців буде на рівні 43 децибел. Для порівняння – більшість холодильників створюють шум на рівні 40 децибел. 

Читати далі...

Вітрові електростанції / Вітрові електростанції

11.11.2014

Одним з перспективних напрямків зеленої енергетики є вітрові електростанції. Цей сегмент відновлювальних джерел потужно розвивається в цивілізованих країнах. В деяких з них вже на даний час він складає суттєву кількісну складову. Потужно дана галузь розвивається в таких країнах як Англія, США, Австралія, Нова Зеландія, Франція, Німеччина, Данія та інші. Так, в Німеччині 13 000 вітряків дають тамтешній економіці 3,5% загального обсягу електроенергії.

В Україні до прийняття закону, що до зеленого тарифу, мали місце тільки кілька проектів вітростанцій, після прийняття - намітилась тенденція до розвитку цієї галузі.

Однак проекти з вітрової енергетики , як і всі проекти зеленої енергетики наштовхуються на спротив проплачених Росією лобістів, що в будь який спосіб хочуть зупинити шлях України до енергонезалежності.

Все нове це добре забуте старе. Так і тут - принцип дії вітряних млинів осучаснили та використали як і наші пращури , з користю. Вітрові лопатки тепер крутять не механізми млина , а генератор, що виробляє струм.

Читати далі...
КОНТАКТИ
Для того щоб вижити, багато компаній в області енергетики винаходять нові способи добування енергії з поновлюваних джерел, до яких належать енергія сонячна, вітрова, геотермальна, гідроенергія тощо.